Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters

  • 28 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters Βαρσοβία βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στην Πλατεία της Αγοράς της Παλιάς Πόλης, ένα μέρος όπου οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν τα ψώνια τους, που βρίσκεται σε απόσταση 6 χλμ. Το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 4 χλμ. απόσταση από σταθμό τρένου Warszawa Główna και 750 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Kierbedzia 02.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το Μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο, ενώ Ανάκτορο Belweder απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters βρίσκεται κοντά σε πάρκα. Η Γκαλερί Zacheta βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ. Υπάρχει εύκολη πρόσβαση στο αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin που βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με το αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters Βαρσοβία
Stylish Apartment With Parking & City View By Renters Prestige
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Apartment With Parking & City View By Renters Prestige

8.7
Έξοχο 7 σχόλια
339 μ από το κατάλυμα
USD 111 USD 100
ανά νύχτα
Zakrzewska 8 Superapart
Τιμή μόνο για κινητά

Zakrzewska 8 Superapart

6.0
Ευχάριστο 4 σχόλια
457 μ από το κατάλυμα
USD 97 USD 87
ανά νύχτα
Lumina I Bright 3-Room Apartment With Balcony I Near Lazienki Krolewskie
Τιμή μόνο για κινητά

Lumina I Bright 3-Room Apartment With Balcony I Near Lazienki Krolewskie

9.2
Άριστο 14 σχόλια
592 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Śródmieście Railway Station
    3,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία
    • Ποδηλασία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters περιλαμβάνουν Γκαλερί Zacheta, Μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη καθώς και Ανάκτορο Belweder.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters;
      Η διαμονή στο το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters κοστίζει 147€.
    • Στο το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters περιλαμβάνουν Don Vito και Personalna και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters;
      Ναι, το Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Śródmieście Railway Station
    3,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Comfortable Pet-Friendly Studio With A Balcony By Noclegi Renters Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο